اخبار

مسابقات ورزشی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود

مسابقات ورزشی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود
همزمان با هفته بسیج؛ مسابقات ورزشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود فرمانده پایگاه بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: مسابقات ورزشی کارکنان این اداره کل همزمان با هفته بسیج در راستای توانمند سازی منابع انسانی، ایجاد نشاط، همدلی و همگرایی در بین کارکنان برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس، فرمانده پایگاه بسیج این اداره کل گفت: هر سال در راستای ارتقای سلامت منابع انسانی و داشتن کارکنانی سالم و شاداب، اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه خواهران و  برادران می کند.
وی افزود: رشته های شطرنج، دارت ، تنیس روی میز و پرش طول رشته هایی هستند که در این دوره از مسابقات برگزار و شرکت کنندگان به رقابت خواهند پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس گفت: مسابقات ورزشی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روز شنبه 10 آذرماه ویژه آقایان و روز یکشنبه 11آذر ماه ویژه بانوان در ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار خواهد شد .
وی افزود: با توجه به دستاوردهای مسابقات ورزشی در ایجاد نشاط و افزایش همدلی و همگرایی در سطح کارکنان و ترویج  روحیه دوستی در میان آنان و در راستای مصوبه شورای فرماندهان پایگاهای بسیج اداره کل تلاش کردیم  در سال 1397 نیز برنامه ها و فعالیت های ورزشی بسیج را  از لحاظ  کمی و کیفی توسعه دهیم.

برای ثبت نام مسابقات اینجا کلیک نمایید۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید