اخبار

تقدیر از دانش آموزان نخبه و مدیران نخبه¬ساز

تقدیر از دانش آموزان نخبه و مدیران نخبه¬ساز

به‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی پسران‌تهران: چهارشنبه 7 آذر در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 11 از مدیران و دانش آموزان نخبه تقدیر بعمل آمد.
طی این مراسم که با حضور نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 و محمد حسین لونی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 11 و جمعی از مسئولین و مدیران و دیگر نهادها و مدارس برگزار گردید، از دانش آموزانی که دستاوردهای علمی، هنری و فرهنگی داشتند و از مدیران آنها تقدیر ویژه‌ای بعمل آمد. از هنرستان موسیقی پسران هنرجو « شهراب بحیرایی » نوازنده کمانچه و « سروش حاجی طالب » که در جشنواره ملی موسیقی جوان حائز رتبه شده بودند، تقدیر صورت گرفت.
همچنین از رئیس هنرستان موسیقی پسران علیرضا ایلچی به دلیل ایجاد بستری مناسب و مطلوب جهت رشد و تعالی خلاقیت و سطح علمی، هنری، پرورشی و ورزشی دانش آموزان تقدیر گردید.
در این همایش، آبادیان شهردار منطقه 11 طی سخنانی از دست‌آوردهای گوناگون علمی، فرهنگی و هنری و فنی دانش آموزان منطقه به ویژه هنرجویان این هنرستان، تجلیل کردند و مراتب تشکر خاص و صمیمانه خود را به علیرضا ایلچی ابراز داشتند.
شایان ذکر است سه تن از فارغ التحصیلان  هنرستان کسرا منصور (نوازنده تار)، سپهر فرجی آستانه (نوازنده تنبک) و احسان پیرهادی (خواننده) در این مراسم به اجرای کنسرت موسیقی  ایرانی پرداختند که مورد تشویق و تحسین همگان قرار گرفت.
معاون اجرایی مجموعه ساسان احسانی نیز مدیر و این هنرجویان و فاغ التحصیلان را مشایعت کردند.

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید