اخبار

امضاء تفاهم نامه همکاری مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و سازمان بهزیستی شهر تهران

امضاء تفاهم نامه همکاری مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و سازمان بهزیستی شهر تهران
با حضور رؤسا و معاونین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و سازمان بهزیستی شهر تهران تفاهم نامه همکاری به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، صبح امروز تفاهم نامه همکاری مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و سازمان بهزیستی شهر تهران با حضور رؤسا و معاونین دو اداره امضاء و پیرامون مفاد تفاهم نامه بحث و تبادل نظر شد.

سید علی اصغر رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران ضمن تشکر از تلاش  کارشناسان حوزه فرهنگی و بهزیستی که منجر به امضاء تفاهم نامه همکاری گردید گفت: در حوزه فرهنگی و اجتماعی جامعه امروزی، خرد جمعی نقش بسزایی در اثر بخشی فرهنگ جامعه دارد و این نوع جلسات کارشناسانه و تفاهم نامه همکاری می تواند منتج به این شود که جامعه هدف یعنی مردم، ذینفع این اتفاق باشند.

در ادامه این جلسه سید محمد رحیم فاضلی نژاد رئیس سازمان بهزیستی شهر تهران از نوع نگاه تحول گرایانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتهران در نظام اداری تشکر و قدردانی کرد و گفت: اعتقاد ما بر این است که توسعه فرهنگی و اجتماعی، مقدم بر توسعه سیاسی و اقتصادی است که امیدواریم با توجه به ضرورت فرهنگ در جامعه امروزی  متناسب با ظرفیت های سازمان بهزیستی فعالیت های خود را در این حوزه گسترش دهیم تا جامعه هدف ما نیز بهره مند گردد.

فاضلی نژاد گفت: امروز روز بسیار مبارک و میمونی هم برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و هم سازمان بهزیستی شهر تهران می باشد چون فصل جدیدی از همکاری مشترک در این دو نهاد آغاز شده است و از این بابت بسیار خرسندیم.

دراین تفاهم نامه که در 13 ماده موضوعی به امضاء رسیده است پیرامون تعامل، مشارکت و بهره گیری از توانایی های متقابل می باشد و بر تأمین شرایط در حوزه آموزش تأکید شده است.

در ادامه این جلسه کارشناسان دو دستگاه پیرامون مسائل اجرایی این تفاهم نامه بحث و گفتگو نمودند.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۶

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید