اخبار

رویدادی عظیم؛ فرزندان هنرستان موسیقی، باز افتخار آفریدند

رویدادی عظیم؛ فرزندان هنرستان موسیقی، باز افتخار آفریدند

به‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی پسران‌تهران: پنجم شهریور 1398 مصادف با «اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» بود.

عصر سه‌شنبه پنجم شهریور، تالار وحدت رنگ و عطری دیگر داشت. مراسم با شکوه اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در این روز برگزار گردید. جشنواره‌ای که هنرمندان جوان در عرصۀ موسیقی ایرانی، کلاسیک و نواحی در آن شرکت کرده و به رقابتی سالم و معنوی می‌پردازند.

این جشنواره در جهت شناخت و حضور و کشف استعدادهای برتر هنر موسیقی و تشویق این هنرمندان جوان، شکل گرفته است و از مهمترین جشنواره‌های ملی ایران زمین می‌باشد.

هنرستان موسیقی، به منزلۀ خانه و مبدا بسیاری از هنرمندان جوانی که در این عرصه فعالیت هنری خود را، از پایه و اساس آکادمیک آغاز می‌کنند، از مؤثرترین عوامل موفقیت نوجوانان و جوانان نوازنده، در این گونه جشنواره‌هاست.

امسال نیز بسیاری از هنرجویان در حال تحصیل و یا فارغ‌التحصیل ما در این جشنواره معظم، افتخار آفریدند و این نشان از استعداد درخشان آنان است که در فضای گوناگون آموزشی هنرستان رشد و تکامل داشته، بالنده گشته و ارتقاء یافته است. باید از مدیریت و کارکنان اداری و آموزشی این مجموعه، استادان  و مدرسین و همچنین اولیای این عزیزان سپاسگزار باشیم که در پیشرفت هنری این هنرمندان جوان و نوجوانمان، کمر همت بستند و چنین نتایج درخشانی را آفریدند.

اسامی این عزیزان و مقام‌های کسب شده در این جشنواره به شرح ذیل است.

دست یکایک آنان را می‌بوسیم و آرزوی توفیق و موفقیت آنها را از خداوند منان مسئلت داریم و امیدواریم هنرستان موسیقی؛ این آشیانۀ کوچک هنرمندان بزرگ فردا، همیشه شاهد چنین رویدادهای ارزشمندی باشد.

برای دیدن تصاویر کلیک کنید


اسامی

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید