اخبار

به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی

به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی

به‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی پسران‌تهران: در مراسم باشکوه یوم الله22 بهمن روز سه شنبه  از سوی هنرستان موسیقی، نظر به هماهنگی های بعمل آمده با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی(ناجا) جناب سرهنگ روزبه، از ساعت 7 صبح لغایت 12 ، گروه موزیک هماهنگ شده از سوی هنرستان موسیقی، در محل میدان انقلاب، در یک واحد از غرفه های برپا شده نمایشگاه فرماندهی انتطامی تهران بزرگ، مستقر گردیدند.
این گروه موزیک شامل شش تن نوازندۀ حرفه ای سازهای بادی از جمله: ترومپت ـ ساکسیفون ـ ترومبون و درامز به سرپرستی استاد افشار حشمتیان بودند.
برنامه اجرایی این گروه از ساعت 8 صبح همزمان با شروع راهپیمایی تدریجی مردم شهید پرور و غیرتمند تهران و شهرهای همجوار که در این مراسم شرکت کرده بودند، آغاز گردید و تا ساعت 12 ادامه داشت.
این اجراها شامل قطعات معروف و خاطره انگیز زمان انقلاب و پیروزی مردم مسلمان ایران در بهمن 1357 بود. در طول برنامه مسئولین کشوری و لشگری و روحانیون معزز و مردمی که در حین راهپیمائی به سوی میدان آزادی در حرکت بودند، از این برنامه دیدن کرده و مورد استقبال و توجه شان واقع گردید.
معاونت محترم نیروی انتظامی طی این ساعات یاد شده، چندین بار از طریق بلندگوهای نصب شده در میدان انقلاب و خیابان های انقلاب و آزادی، از مدیریت و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و هنرستان موسیقی پسران تهران به خاطر اعزام این گروه ارزشمند، تشکر و قدردانی خود را اعلام کردند.
تعهد اسلامی و غیرت ملی، موجب گشت که این نوازندگان با وجود سرمای شدید، که  نوازندگی ساز برنجی را سخت تر می کرد، کوچکترین لطمه ای وارد نشود و به اجرای زیبای خویش تا آخرین لحظه و با گرمای ایمان خود، و راهپیمایان گرانقدر، و یاد شهدای ایران زمین ادامه دهند و آن را تقدیم روح بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و ملت شریف ایران نمایند.

به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی 4
به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی 3
به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی 2
به استقبال جشن 22 بهمن با سازهای بادی 1

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید