اخبار

مدیرکل + هنرستان + بازدید = رونق روزافزون در اجرای طرحهای عمرانی

مدیرکل + هنرستان + بازدید = رونق روزافزون در اجرای طرحهای عمرانی

به‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی پسران‌تهران: دوشنبه مورخ 1400/4/14 ، هنرستان موسیقی شاهد حضور مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
با حمایت و هماهنگی های بعمل آمده توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مرتضی قاسمی چراتی،  مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای حمایت از کسب و کارهای فرهنگی و هنری، سیده راحله رودکی به اتفاق سیما قربانی رئیس گروه برنامه ریزی منطقه ای و استانی وزارتخانه، از هنرستان موسیقی و بخشهای مختلف آموزشی، اداری، اجرایی، کلاسها و کتابخانه آن بازدید بعمل آوردند.
در این دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل ، سالم آژ رئیس گروه طرح و برنامه و تحول اداری و پیرهادی مسئول طرحهای عمرانی، به اتفاق علیرضا ایلچی رئیس مجموعه و معاونین ایشان، رودکی را مشایعت کردند و توضیحات لازم در خصوص فضاهای فیزیکی و آموزشی در این گردش هنرستانی از سوی رئیس هنرستان به مدیر کل داده شد.
بعد از بازدید یاد شده، طی نشستی صمیمانه ضمن پذیرایی از این مسئولین، در مورد شرایط فعلی این مرکز آموزشی دیرینه و تاریخی ، بحث و تبادل نظر گردید.
نظر به اینکه هر ساله علاقمندان ورود به این هنرستان افزایش می یابد، و همچنین توقعات هنرجویان دو مقطع اول و دوم متوسطه و اولیای محترم بیش از گذشته شده است، توجه دائم و مستمر به فضای فیزیکی، کارهای عمرانی و رفاهی و رفع مشکلات گوناگون این آموزشگاه آکادمیک موسیقی ایرانی و جهانی، بیش از پیش؛ نیرو، توان و اعتبار می طلبد و همگام با اقتضای زمانه می بایست از بهترین امکانات ، تجهیزات و اساتید برای رشد هنرجویان بهره برد و این میسور نمی شود مگر با مساعدت و پشتیبانی مسئولین وزارتخانه متبوع که امید است برکات بازدید مدیرکل برنامه و بودجه، رونقی افزون به هنرستان موسیقی پسران تهران ، اهدا نماید.
قابل ذکر است که رودکی در طی بازدید خود از دیدارشان در سالهای گذشته از هنرستان یادی کردند ، که وضعیت و شرایط فعلی ، بسیار متفاوت و غیرقابل مقایسه با  آن زمان است و چقدر از لحاظ کیفی و کمی شرایط عالی و قابل تقدیر است.
ضمن قدردانی و تشکر کلیه اهالی هنرستان از مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت ارشاد و مرتضی قاسمی چراتی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل و سایر همراهان گرامی، آرزوی سلامتی و بهروزی و دعای خیر برای همگی این عزیزان داشته و داریم.

برای دیدن تصاویر کلیک کنید

۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید