اخبار

71 لوح تقدیر ؛ 71 افتخار برای هنرستان موسیقی پسران تهران

71 لوح تقدیر ؛  71 افتخار برای هنرستان موسیقی پسران تهران

به‌نقل از روابط عمومی هنرستان موسیقی پسران‌تهران: هنرجویان شرکت کننده هنرستان موسیقی پسران در سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری فردا افتخار آفریدند.
از هنرجویان شرکت کننده هنرستان در سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری ( فردا ) که هر ساله توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می گردد، 68 تن در اجرای نوازندگی ساز ایرانی و جهانی و همچنین آواز ، حائز مقام و رتبۀ اول تا سوم در سطح مدارس کلان شهر تهران شدند.
این افتخارات بدست آمده ، حاصل زحمات اساتید مرتبط تخصصی ساز، پشتکار و خلاقیت نوجوانان و جوانان هنرمند هنرستان و پشتیبانی و حمایت اولیای گرامی از ایشان و همچنین ایجاد بستر لازم توسط مدیریت مجموعه برای تمرین و پی گیری این امر مهم و ارزشمند می باشد.
معاونت های آموزشی،  اجرایی و پرورشی و فرهنگی هنرستان هر کدام  شرایط کیفی و کمی این تلاش هنرجویان اعم از حضوری و در فضای مجازی را فراهم ساخته و جهت انتخاب آنها در مرحله ی اول جشنواره، یاری و حمایت لازم را بوجود آوردند.
به زودی در مرحله بعدی این جشنواره ، اسامی هنرجویان منتخب حائز رتبه های اول تا سوم در سطح  مدارس  استان نیز اعلام خواهد شد.
قابل ذکر است، مدیریت آموزش و پرورش منطقه 11 شهر تهران ، در سطح استان تهران بیشترین آمار دانش آموزان را در کسب رتبه های اول تا سوم رشته های فرهنگی و هنری بدست آورده است که هنرستان موسیقی پسران از این بابت بسیار تأثیر گذار بوده است.
ضمن عرض خسته نباشید به هنرجویان عزیز و اولیای ارجمند، اساتید گرامی و مدیریت و معاونت های مجموعه ، آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون آنان را از خداوند متعال خواستاریم.
اسامی هنرجویان و رتبه های بدست آمده به شرح جدول ذیل می باشد:

فردا
فردا
فردا  


فردا
فردا
۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۱۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید